Realizacje

Niebanalne wnętrza stworzone przez najlepszych architektów

Z nieskrywaną dumą i wielką radością prezentujemy wnętrza, które powstały dzięki kreatywnym pomysłom naszych Klientów 

i architektów wnętrz, z którymi współpracujemy.  Zapraszamy do naszej galerii, przedstawiającej realizacje stworzone przy współpracy z In Loft!

Mieszkanie singla

Zaproszeni do współpracy z APA Trojanowscy (apatrojanowscy.pl) dostarczyliśmy żaluzje drewniane i zasłony z tkanin w neutralnym kolorze. To połączenie dekoracji 

na oknach wprowadziło do mieszkania piękną grę światła i przytulność.

Dom w Borach

Architektka Paulina Zielińska (Tuchola, tel. 882 677 892) zaprosiła nas do współpracy przy realizacji wnętrz pięknego domu położonego w sercu Borów Tucholskich. Dostarczyliśmy dekoracje okienne: firany i zasłony z eleganckich tkanin w upięciu wave, tekstylia: narzuty, poduszki i dywany oraz dekoracyjne dodatki.


Mieszkanie 40 m2

Studio Projektowe Gill Wnętrza (Bydgoszcz, tel. 600 383 141) przy realizacji wnętrz mieszkania o powierzchni 40 m2 powierzyło nam zadanie wykonania dekoracji okiennych. Dostarczyliśmy żaluzje drewniane i zasłony. Do wyposażenia dołączyły także zakupione u nas oprawy oświetleniowe oraz dywany. Kluczowym punktem jest również tapeta na ścianie sypialni – przepiękny mural drukowany na wymiar.

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe w Bydgoszczy, które powstało z naszym udziałem jest niebanalne i właściwie tylko liczne segregatory przypominają klientom, że to właśnie biuro… bo wnętrze wygląda jak elegancki klub. Dostarczyliśmy dekoracje okien: zasłony i rolety rzymskie, oprawy oświetleniowe, sztukaterię i tapety.